• KONEC 21.05.2011

  _dsc0057TÁBORSKO - Když jsme před osmi lety začínali s Bambiriádou, tak vydatně pršelo a byla fakt hnusná zima. O rok později jsme prožili na náměstí TGM v Táboře zase téměř tropy, ale od té doby nám počasí doslova přeje. Většinou máme sluníčko, hezky a teplo, i když sem tam nás ovlažil lehký deštík…

  * Před třemi lety jsme byli ČRDM vyřazeni z měst, která oficiálně pořádají Bambiriády, a tak po domluvě bývalého štábu táborsko-sezimovoústecké Bambiriády jsme založili staronovou tradici Bambi a začali myšlenku rozšiřovat do Plané nad Lužnicí. Letos sice ubylo Sezimovo Ústí, ale do rodiny Bambi přišel zdravý a houževnatý Chýnov…
  _dsc0079* Loňskou BAMBI 2010 navštívilo 12.882 zájemců o naše volnočasové aktivity - Tábor 3.562, Sezimovo Ústí 5.242 a Planá nad Lužnicí 4.078 návštěvníků.
  * Letošní prezentace a přehlídka volnočasových aktivit dětí a mládeže a organizací, spolků… je v pořadí už osmá. Bambi 2011 se konala na třech místech, a to v Táboře, v Chýnově a v Plané nad Lužnicí.
  * Účastnili se vystupující a prezentující dětské a mládežnické volnočasové aktivity z Tábora, Sezimova Ústí, Chýnova, Plané nad Lužnicí, Soběslavi a Veselí nad Lužnicí.
  _dsc01121

  * Při Bambi 2011 byly uděleny dva Březové lístky, a to čestné starostovi Jiřímu Fišerovi a Jiřímu Šimánkovi, který je udělován výjimečně jako ocenění významným osobnostem, kteří spoluvytvářejí materiální a morální zázemí činnosti dětských a mládežnických společenství či jsou pro ně vzorem. Toto morální poděkování v podobě nádherného zlatého Březového lístku, který je orámován zelenou linkou a s udělovacího listu měl v regionu pouze Otto Findels - Adéla (skaut), který jej dostal za celoživotní práci s dětmi a mládeží. Čestný březový lístek dostali například i prezidenti Gorbačov a Regan.
  _dsc0265

  * Letošní BAMBI 2011 se pořádala ve dnech 19. až 21. května 2011, a to ve městech Tábor, Chýnov a Planá nad Lužnicí.

  * Všechny tři dny byly slunné.
  * Záštitu převzali starostové Jiří Fišer, Pavel Eybert a Jiří Šimánek.
  * Partnery Bambi 2011 byla města Tábor, Chýnov a Planá nad Lužnicí, dále Střední zdravotnická škola Tábor, Městská policie Tábor, Policie České republiky. Mediálním partnerem byly Táborský deník a Remix.
  * Vyhlašovatelé Bambi 2011 byli zástupci DDM Tábor, ICM Tábor, GN - Galénův nadační fond, Hnutí Březový lístek a Asociace nestátních neziskových organizací Jihočeského kraje.
  _dsc0069* Letošní akce se zúčastnilo 9.574 návštěvníků - Tábor 4.028, Chýnov 1.683 a Planá nad Lužnicí 3.883.
  * Bylo připraveno 58 pódiových vystoupení, účastnilo se 52 subjektů, bylo připraveno ukázkových i tvůrčích 49 stánků a expozic. Uspořádal se dětský šachový turnaj Bambi 2011 o pohár ředitele DDM Tábor, florbalový turnaj o pohár starosty města Plané nad Lužnicí.
  * Byl zaznamenám jeden lehký úraz, a to v Plané nad Lužnicí, když vystupovali Jezerničtí páni. Při rytířském souboji sklouzl meč, který zapříčinil větší škrábnutí na čele jednoho z účinkujících, které bylo okamžitě ošetřeno zdravotnicí akce.
  * Ve středu 25. května od 16 hodin na matrice se uskuteční slavnostní přijetí u táborského starosty města Jiřího Fišera pro zúčastněné vedoucí zájmových sdružení a oddílů dětí a mládeže.

  Posted by Bambi 2011 @ 23:38

 • Comments are closed.