• Média 19.05.2011

  http://www.kraj-jihocesky.cz

  19.05.2011

  icmVe dnech 19. až 21. května 2011 se uskuteční v České republice reciproční informační a poznávací návštěva zástupců slovenských informačních center pro mládež, která jsou sdružena ve střešní slovenské nestátní neziskové organizaci „Združenie informačných a poradenských centier mladých v Slovenskej republike” (ZIPCEM). Zástupci slovenských ICM přijíždějí do České republiky na základě pozvání českých informačních center pro mládež, která jsou sdružena v Asociaci pro podporu rozvoje Informačních center pro mládež v České republice (AICM ČR).
  Slovenský tým zahajuje svoji cestu po ČR ve čtvrtek 19. května, kdy slovenští kolegové navštíví členská Informační centra pro mládež AICM ČR v Brně (ICM YMCA Brno) a v Pelhřimově (ICM Hodina H Pelhřimov. V podvečer se pak slovenský tým přesouvá do Českého Krumlova, kde je čeká neformální pracovní večeře s místostarostkou města Český Krumlov ing. Jitkou Zikmundovou. Páteční odpolední program bude věnován prohlídce města Český Krumlov.
  Sobotní program (21. května) pak bude věnován návštěvě Informačního centra pro mládež v Táboře za účasti vedoucího ICM Tábor Václava Pavlíka. Zde také proběhnou jednání o další spolupráci ZIPCEM a AICM ČR.
  Odpoledne se pak slovenští kolegové zúčastní části programu tradiční regionální přehlídky organizací, které pracují s dětmi a mládeží v jejich volném čase BAMBI 2011 v Plané nad Lužnici a budou také přijati starostou města Planá nad Lužnici Jiřím Šimánkem.

  Posted by Bambi 2011 @ 8:42

 • Comments are closed.